- Психологи вважають, що матюкаючись можна значно швидше відновити енергетичний балансу організму та зняти стрес.
- Ненормативна лексика допомогла винайти телефон! Саме матюки свого помічника почув у слухавці Олександр Белл, після того, як помічник неправильно з’єднав якісь дроти. Таким чином, лайка була першими словами, сказаними по телефону.
- Перше місце за кількістю матюків посідає англійська мова, на другому місці знаходиться голландська мова, а “почесне” третє місце займає російська мова.
- Одне з найстаріших правил етикету з’явилося завдяки ненормативній лексиці. Англійський король Георг V одного разу в гніві стукнув кулаком по обідньому столу, після чого почав дико матюкатися. Коли він заспокоївся, то видав указ, за яким виделки повинні лежати на столі зубцями вниз.
- Людина вживає матюки в середньому 230 000 разів за все своє життя.
- У США винайшли спеціальний пристрій, який розпізнає матюки в телепрограмах і фільмах. У разі виявлення нецензурних слів, пристрій здатний відразу вимкнути звук, щоб не травмувати психіку глядача.
- Рада Каунаса прийняла рішення штрафувати людей на вулицях за лайку. Щоправда, матюкатися заборонили тільки російською мовою.
- Коли радянські військові радники навчали мирних північно-в’єтнамських селян поводження з зенітними установками, ті розуміли лише один спосіб звернення – «роби, як я». В’єтнамці виявилися настільки старанними учнями, що запам’ятовували все підряд. На перевірках вони слідом за словами «Так точно, товариш генерал!» посилали його до такої-то матері.
- - See more at: http://korysne.co.ua/tsikavi-fakty-pro-matyuky/#sthash.JI7rc4lE.dpuf
неділя, 3 березня 2013 р.
Цікаві факти про матюки
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар